MES SIŪLOME

Paslaugos

Vertimas raštu

Vertimai aktualūs visose rinkose – klasikinėse ar novatoriškose. Pasirūpinsime įvairiais specializuotais vertimais – nuo teisės iki medicinos, nuo turizmo iki informacinių technologijų.

Vertimas žodžiu

Vertimo žodžiu paslaugos − išskirtinai žodinė komunikacija, kai kalba mažiausiai du žmonės: kalbantysis ir vertėjas. Galite rinktis nuoseklųjį, vertimą nuotoliniu būdu. Vertimo pasirinkimą lemia renginio pobūdis ir vieta.

Juridinių tekstų vertimas

Teisinių tekstų vertimas – tai dokumentų, reglamentuojančių teisinius santykius, vertimas. Tai itin kruopštus darbas, reikalaujantis specialiųjų žinių ir atidumo. Pasirinkę šią vertimo paslaugą, galėsite pateikti bet kokius juridinius dokumentus, kuriuos patyrę vertėjai išvers per sutartą laiką.

Rinkodaros tekstų kūrimas

Tai brošiūrų, SEO, el. komercijos ir kt. produktų, socialinių tinklų marketingo tekstų vertimas su kūrybiniais elementais, adaptuojant tekstą, perteikiant originalaus teksto mintį. Šį darbą dažniausiai atlieka mažiausiai du žmonės: vertėjas ir rinkodaros srities specialistas / turinio kūrėjas.

Perkūrimas

Kartais gali būti sunku rasti tinkamus žodžius, ypač ne gimtąja kalba. Tačiau yra būdas, kaip įmonėms išspręsti šią lingvistinę kliūtį. Perkūrimas – tai vertimo ir rašymo derinys, užtikrinsiantis, kad jūsų rinkodaros kampanija tarptautinei auditorijai sukeltų tokias pačias emocines reakcijas. Šiandien tai kone dažniausia verslo klientų užsakoma paslauga.

Korektūra ir redagavimas

Esame įsitikinę: nepakanka tekstą tiesiog išversti. Prieš pateikiant klientui, patikėto teksto vertimas turėtų būti kruopščiai patikrintas, o jei yra poreikis – suredaguotas. Šią užduotį patikime tik gimtakalbiams lingvistams.

Lokalizacija

Kai kurių sričių vertimas dėl didžiulių tarpkultūrinių skirtumų reikalauja visapusiškos patirties perteikimo ir kūrybinio vertimo – savotiško „perkūrimo“.

Maketavimas, formatavimas

Įvairių dokumentų vertimo metu dažnai atsiranda būtinybė juos pateikti kiek įmanoma panašesnius į originalą arba vertime išsaugoti grafinius elementus. Vertimo maketavimas – tai išversto teksto apipavidalinimas, atsižvelgus į pirminio dokumento išvaizdą. Paprasčiau kalbant, tai paveikslėlių, pastraipų, antraščių, išnašų, spalvinių ir stilistinių išskyrimų išdėstymas tekste lygiai taip, kaip ir pateiktame originale, arba taip, kaip pageidauja klientas.

Transkribavimas

Transkribavimas arba stenografavimas (dar vadinamas perraša) yra kalbos perteikimas iš garsinio formato į rašytinį Transkribuojame įvairius garso ir vaizdo failus bei atliekame jų vertimą. Aukščiausią transkribavimo kokybę užtikrina mūsų specialistų kruopštumas ir atidumas.

Turinio valdymo sistemos (TVS) vertimas

Siūlome dvi skirtingas Jūsų svetainės vertimo galimybes. Klientai gali suteikti mums prieigą prie savo TVS sistemos, kad galėtume tiesiogiai išversti pirminį tekstą, arba gali ištraukti pirminį tekstą į redaguojamą failą ir pateikti mums.

Skubios paslaugos

Dirbame įvairiose verslo / pramonės srityse, teikiame paslaugas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims, kuriems reikalingas efektyvus rezultatas per trumpą laiką.

Daugialypės paslaugos

Imamės daugialypių projektų, reikalaujančių kalbų specialistų, pavyzdžiui, vertėjų raštu, vertėjų žodžiu, turinio kūrėjų, mokytojų, e. mokymosi ekspertų, ir rinkodaros, SEO ryšių su žmonėmis specialistų, žinių.

Virtualus asistentas

Asmeniniai ar įmonės dokumentai, pažymos, spausdintinė medžiaga ir iliustracijos, skambučiai telefonu – mes atsakingai išversime, sukursime Jūsų turinį.

Vertimų tvirtinimas

Vertimo tvirtinimas – tai liudijimas, įrodantis, kad teksto (dažniausiai valstybės institucijų išduoto dokumento) vertimas buvo atliktas oficialiai ir vertėjas yra susipažinęs su teisine atsakomybe už melagingą ar žinomai neteisingai atliktą teksto vertimą.

Profesionalios vertimų paslaugos
INDIVIDUALIZUOTI SPRENDIMI

Kuo galime būti naudingi Jūsų verslui?

Individualus požiūris į kiekvieną atvejį

Visada išklausome, įsiginaliname į kiekvieno kliento lūkesčius, kiekvieną konkrečią situciją, kuri kiekvienu atveju yra skirtinga ir unikali, kad sukurtume sprendimą, suteiksiantį daugiausia naudos.

Top
Pateikite
užklausą.