CV ir motyvaciniai laiškai

CV vertimas ir rašymas

Kas yra geras curriculum vitae?

Nedaugeliui žmonių patinka rašyti gyvenimo aprašymus, todėl tiek daug žmonių renkasi gyvenimo aprašymo kūrimo paslaugą. Bene svarbiausia gyvenimo aprašymo rašymo dalis yra ne pats rašymas, o redagavimas. Norint žinoti, ką verta įrašyti, o ką išbraukti, reikia objektyvumo, susitelkimo ir disciplinos. Žmonės prisiriša prie savo gyvenimo aprašymų, todėl redagavimo procesas tampa sudėtingas, bet ne mažiau reikalingas.

Perkrautas gyvenimo aprašymas daugiau trukdo nei padeda. Gero gyvenimo aprašymo tikslas – gerai ir greitai save pristatyti. Jūsų gyvenimo aprašymas nėra autobiografija. Tai jūsų šansas per 6 sekundes įrodyti, kad, kaip rodo didelis įdarbintojų akių stebėjimo tyrimas, puikiai tinka tam tikroms pareigoms. Pirmenybę teikite kokybiškiems ir svarbiems žodžiams, t. y. gyvenimo aprašymo raktažodžiams, o ne žodžių kiekiui. Būkite pasiruošę išbraukti tai, kas neaktualu.

Darbo rinkos ypatumai

Šiuolaikinė darbo rinka yra labai įvairiakryptė. Yra daugybė sektorių ir sričių, kuriose nuolat ieškoma naujų darbuotojų. Kuo toliau, tuo daugiau atsiranda naujų kūrybinių darbo vietų, tačiau, kaip dažnai nutinka, pelningiausi pasiūlymai yra užsienio šalyse. Žmonės negali apsieiti be CV vertimo paslaugų ir kokybiško CV vertimo.

Parašyti gerą gyvenimo aprašymą (CV) – nelengva užduotis, tačiau pateikti jį užsienio kalba – dar sudėtingiau. Sudaryti teigiamą pirmąjį įspūdį potencialiam darbdaviui yra nepaprastai svarbu, todėl jei jame bus klaidų ar nepatogių frazių, Jūsų šansai gerokai sumažės. Štai kodėl norint pradėti karjerą kitoje šalyje būtina samdyti profesiono paslaugas.

Srities specifiškumas

Kiekviena šalis turi savo reikalavimų rinkinį, todėl gali skirtis terminija, dėmesys ir net pagrindiniai reikalavimai. Norėdami, kad jums pavyktų, turite samdyti sertifikuotą CV ekspertą.

Gyvenimo aprašymas (lot. CV, curriculum vitae, liet. gyvenimo kelias), dar žinomas kaip résumé (kvalifikacijų ir darbo patirties santrauka) – tai rašytinė jūsų įgūdžių, išsilavinimo ir darbo patirties apžvalga; duomenys, kuriuos darbo ieškantis asmuo pirmiausia pateikia potencialiam darbdaviui; asmeninė norinčio įsidarbinti informacija, įgytas išsilavinimas bei kvalifikacijos kėlimas, darbinė bei profesinė patirtis, profesiniai gebėjimai, asmenybės bruožai, išskirtiniai asmeniniai gebėjimai.

Galime dirbti su įvairiais formatais

Nesvarbu, kokį dokumentą jums reikia išversti, mes galime įvykdyti Jūsų formatavimo ir maketavimo poreikius. Lex Verbi turi platų profesionalų, kurie jau įvykdė daugybę tokių užsakymų, tinklą, o tai reiškia, kad jie tikrai Jūsų nenuvils.

Pradėkite daryti tai, kas būtina, paskui tai, kas įmanoma, ir staiga pradėsite daryti tai, kas neįmanoma.

  

PATARIMAI

Nota bene

Nepamirškite, kad turėtumėte pildyti savo karjeros dienoraštį ir reguliariai jį atnaujinti.

Tai, kad kažko neįtraukėte į gyvenimo aprašymą vienai darbo vietai, nereiškia, kad vėliau negalėsite to įtraukti į kitą gyvenimo aprašymą.

Skitingoms darbo vietoms / pozicijoms turėkite keletą skirtingų gyvenimo aprašymo versijų.

Gyvenimo aprašyme niekada nenaudokite el. pašto adreso tokio kaip gudrutis1@yahoo.com, dariukasxxx@gmail.com ir pan. Susikurkite vardas.pavarde@_ _ _.com el. pašto adresą: taip atrodysite patikimiau.

Kandidatuodami dėl darbo vietos, kiekvienąkart pateikite motyvacinį laišką.

Mūsų sąlyginis puslapis 

Vertimų raštu kiekio apskaitai naudojame standartinį puslapį, kuris apibrėžiamas 1500 spaudos ženklų be tarpų arba 250 žodžių.

Top
Pateikite
užklausą.