Greiti vertimai

Klauskite

Dažnai užduodami klausimai

Kokio tipo paslaugas teikiate?

Teikiame itin plataus spektro paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims nuotoliniu būdu. Mūsų teikiamos lingvistinės paslaugos: vertimo raštu, vertimo žodžiu, korektūros, redagavimo, lokalizavimo, maketavimo, teksto pritaikymo, teksto perkūrimo, kūrybinių tekstų rengimo.

Ar teikiate paslaugas fiziniams asmenims?

Nors dauguma vertimo užsakymų gaunami iš juridinių asmenų, Lex verbi mielai dirba ir su fiziniais asmenimis. Kvalifikuotu elektroniniu parašu patvirtinti vertimai yra populiariausia paslauga tarp fizinių asmenų. Vertimo paslauga nuotoliniu būdu fiziniams asmenims – optimalus pasirinkimas, nes tai greita, patikima ir atliekama laiku.

Kaip apskaičiuojama vertimo raštu kaina?

Vertimų raštu kiekio apskaitai naudojame standartinį puslapį, kuris apibrėžiamas 1500 spaudos ženklų be tarpų arba 250 žodžių. Taikant spaudos ženklų metodą, vertimo kaina nustatoma suskaičiavus visus spaudos ženklus, esančius dokumente ir juos padalinus iš 1500. Gautas skaičius padauginamas iš 1 puslapio vertimo kainos. Tokiu būdu gaunama teksto vertimo kaina. Šio dydžio sutartinis puslapis pasirinktas todėl, kad būtent tokio dydžio puslapį savo apskaitai atlikti naudoja Europos Sąjungos institucijos. Kadangi pasaulyje labiausiai paplitęs vertimų kiekio apskaitos matavimo vienetas yra žodis bei kai kurios vertimo ir teksto apdorojimo programos apskaitą atlieka tik žodžiais, savo apskaitoje standartiniu puslapiu taip pat laikome 250 žodžių. Apskaičiavimo metodo parinkimą lemia vertėjo ar redaktoriaus taikoma konkretaus teksto vertimo ar redagavimo metodika.

Vertimo raštu kiekio apskaitą atliekame remiantis pirminio teksto (originalo kalbos teksto) spaudos ženklų / žodžių skaičiumi (kai tai įmanoma), siekiant sudaryti sąlygas klientui ir vertėjui iš anksto susipažinti su paslaugos kaina. Taip bus išvengiame nemalonių situacijų, kai išversto teksto kaina klientui gali pasirodyti pernelyg didelė.

Ar skubios vertimo paslaugos kainuoja papildomai?

Visi vertimai internetu atliekami pagal iš anksto sutartus terminus. Nedidelės apimties vertimus dažniausiai atliekame tą pačią darbo dieną. Priklausomai nuo apimties, didesni vertimai gali užtrukti keletą dienų ar savaičių. Verčiant itin didelės apimties vertimus ir klientui pageidaujant, galime siųsti išverstus tekstus dalimis. Kalbant apie ilgalaikį bendradarbiavimą, kai teikiamos vertimo paslaugos internetu, galima nustatyti darbų kiekį dienai ar savaitei. Tokiu atveju, atėjus numatytai datai, užsakovas gaus sutartą išverstų tekstų kiekį. Bet kuriuo atveju, visi terminai derinami su užsakovais iš anksto, o mes savo ruožtu stengiamės pasiūlyti geriausiai lūkesčius atitinkantį variantą. Taip pat teikiame skubaus vertimo paslaugas, kurios ypač aktualios, kai reikalingas greitas dokumentų vertimas internetu.

Ar verčiate sudėtingus specializuotus tekstus?

Taip. Vertimo paslaugas teikiant verslo subjektams vertimus visuomet pritaikome užsakovo verslo krypčiai. Plačiau apie specializuotų tekstų vertimą galite sužinoti meniu pasirinkę Jus dominančią sritį.

Kuo naudingesnės vertimo paslaugos internetu?

Mūsų vertimų biure paslaugos dažniausiai teikiamos nuotoliniu būdu. Tai lemia užsakovo pageidavimai ir situacija. Atsiųsti reikiamą išversti tekstą ir gauti atliktą darbą net neišėjus iš namų ar biuro – ir patogu, ir ekonomiška. Taip sutaupoma laiko ir išvengiama išlaidų, kurios būtų patirtos vykstant pateikti ir atsiimti užsakymo. Be to, vertimo paslaugos nuotoliniu būdu garantuoja greitesnį išversto teksto gavimą.

Kiek kainuoja Jūsų vertimų biuro paslaugos?

Lex verbi paslaugų kaina yra individuali kiekvienu atveju. Gavę užklausą, pateikiame kainos pasiūlymą ir darbą pradedame užsakovui patvirtinus, kad kaina bei atlikimo terminai yra priimtini.

Vertimo raštu, redagavimo ir kitų lingvistinių paslaugų kaina pirmiausia priklauso nuo vertimo apimties, t.y. originalaus teksto spaudos ženklų arba žodžių skaičiaus. Taip pat kainai įtakos turi tokie rodikliai kaip kalbų kombinacija, papildomos paslaugos (maketavimas, formatavimas ir kt.) bei atlikimo terminas (užsakant skubų vertimą). Bet kokiu atveju, Lex verbi visuomet stengiasi pasiūlyti klientams geriausias sąlygas ir vadovaujasi konkurencingų kainų principais.

Ar notariškai patvirtintas vertimas yra kokybiškesnis?

Notaro patvirtintas vertimas nėra kokybiškesnis, nes notaras tvirtina tik vertėjo parašo tikrumą, t.y. jis netvirtina vertimo teisingumo ar turinio tikslumo. Prieš užsakant vertimo notarinio tvirtinimo paslaugą, rekomenduojame išsiaiškinti ar toks tvirtinimas Jums iš tikrųjų yra reikalingas, nes dažniausiai užtenka vertimų biuro tvirtinimo.

Ar verta užsisakyti notarinio tvirtinimo paslaugą vertimui?

Notarinio tvirtinimo paslaugą verta užsisakyti tik tuo atveju, jei to reikalauja institucija, kuriai pristatysite patvirtintus dokumentus. Dažnai notarinio tvirtinimo vertimui nėra reikalaujama, todėl pilnai pakanka vertimo, patvirtinto vertėjo parašu bei biuro antspaudu. 

Ar galite išrašyti sąskaitą?

Už suteiktas paslaugas visada išrašome sąskaitas.

Kokia atsiskaitymo tvarka?

Užsakymai apmokami pateikus sąskaitą faktūrą. Užsakydami vertimą, Jūs rezervuojate tam tikrą vertėjo darbo laiko dalį, todėl kai kuriais atvejais, kai nėra sudaryta bendradarbiavimo sutartis, taip pat skubiems užsakymams, stambiems užsakymams gali būti reikalingas avansinis (iš dalies arba pilnas) apmokėjimas, kuriam bus pateikta išankstinio apmokėjimo sąskaita faktūra.  

Ar taikote minimalų užsakymo kiekį?

Taip, išrašydami sąskaitas, visada taikome MUK (minimalų užsakymo kiekį) – 100 žodžių.

Ar svetainėje nurodyti įkainiai su patvirtinimu?

Įkainiai nurodyti be vertimo patvirtinimo. 

Greiti vertimai
Vertimai
Redagavimas
Kūrybinis vertimas
Virtualus asistentas
Top
Pateikite
užklausą.