Greiti vertimai

MES SIŪLOME

Paslaugos

Vertimas raštu

Vertimai aktualūs visose rinkose – klasikinėse ar novatoriškose. Pasirūpinsime įvairiais specializuotais vertimais – nuo teisės iki medicinos, nuo turizmo iki informacinių technologijų.

Vertimas žodžiu

Vertimo žodžiu paslaugos − išskirtinai žodinė komunikacija, kai kalba mažiausiai du žmonės: kalbantysis ir vertėjas. Galite rinktis nuoseklųjį, vertimą nuotoliniu būdu. Vertimo pasirinkimą lemia renginio pobūdis ir vieta.

Juridinių tekstų vertimas

Teisinių tekstų vertimas – tai dokumentų, reglamentuojančių teisinius santykius, vertimas. Tai itin kruopštus darbas, reikalaujantis specialiųjų žinių ir atidumo. Pasirinkę šią vertimo paslaugą, galėsite pateikti bet kokius juridinius dokumentus, kuriuos patyrę vertėjai išvers per sutartą laiką.

Rinkodaros tekstų kūrimas

Tai brošiūrų, SEO, el. komercijos ir kt. produktų, socialinių tinklų marketingo tekstų vertimas su kūrybiniais elementais, adaptuojant tekstą, perteikiant originalaus teksto mintį. Šį darbą dažniausiai atlieka mažiausiai du žmonės: vertėjas ir rinkodaros srities specialistas / turinio kūrėjas.

Perkūrimas

Kartais gali būti sunku rasti tinkamus žodžius, ypač ne gimtąja kalba. Tačiau yra būdas, kaip įmonėms išspręsti šią lingvistinę kliūtį. Perkūrimas – tai vertimo ir rašymo derinys, užtikrinsiantis, kad Jūsų rinkodaros kampanija tarptautinei auditorijai sukeltų tokias pačias emocines reakcijas. Šiandien tai kone dažniausia verslo klientų užsakoma paslauga.

Korektūra ir redagavimas

Esame įsitikinę: nepakanka tekstą tiesiog išversti. Prieš pateikiant klientui, patikėto teksto vertimas turėtų būti kruopščiai patikrintas, o jei yra poreikis – suredaguotas. Šią užduotį patikime tik gimtakalbiams lingvistams.

Lokalizacija

Kai kurių sričių vertimas dėl didžiulių tarpkultūrinių skirtumų reikalauja visapusiškos patirties perteikimo ir kūrybinio vertimo – savotiško „perkūrimo“.

Maketavimas, formatavimas

Įvairių dokumentų vertimo metu dažnai atsiranda būtinybė juos pateikti kiek įmanoma panašesnius į originalą arba vertime išsaugoti grafinius elementus. Vertimo maketavimas – tai išversto teksto apipavidalinimas, atsižvelgus į pirminio dokumento išvaizdą. Paprasčiau kalbant, tai paveikslėlių, pastraipų, antraščių, išnašų, spalvinių ir stilistinių išskyrimų išdėstymas tekste lygiai taip, kaip ir pateiktame originale, arba taip, kaip pageidauja klientas.

Teksto dizainas Adobe InDesign, Acrobat Pro ir kt.

Siūlome ir kompiuterinės leidybos paslaugas, t.y. išversto teksto maketavimą ant leidinio ruošinio. Geriausia, jeigu mums perduodama pradinė maketavimo rinkmena, kurioje yra visi teksto elementai, šriftai ir paveikslėliai, skirti vertėjui, redaktoriui ir korektoriui patikrinti užrašus po paveikslėliais. Naudojame populiariausias maketavimo programas: Adobe Acrobat Pro, Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator programinę įrangą, Windows ir Mac operacines sistemas.

Transkribavimas

Transkribavimas arba stenografavimas (dar vadinamas perraša) yra kalbos perteikimas iš garsinio formato į rašytinį. Transkribuojame įvairius garso ir vaizdo failus bei atliekame jų vertimą. Aukščiausią transkribavimo kokybę užtikrina mūsų specialistų kruopštumas ir atidumas.

Svetainių turinio valdymo sistemos (TVS) vertimas

Siūlome dvi skirtingas Jūsų svetainės vertimo galimybes. Klientai gali suteikti mums prieigą prie savo tinklalapio TVS sistemos, kad galėtume tiesiogiai išversti pirminį tekstą, arba gali mums pirminį tekstą redaguojamoje rinkmenoje. Teikiame tinklalapių TVS vertimo, redagavimo, rašymo, (kūrybinio rašymo, perrašymo ir pan.), pildymo paslaugas.

SEO vertimo paslaugos

Nuolat besikeičiančiame skaitmeniniame amžiuje Jūsų verslas turi išlikti nuolat aktualus internete ne tik potencialiems vartotojams ir verslo partneriams, bet ir sudėtingam „Google“ algoritmui. Jei tikitės padidinti pardavimus ir išplėsti savo veiklos sritį, svarbu, kad nuo pat pradžių būtumėte matomi tinkamai auditorijai. Ir ne tik matomi – visų verslo rūšių svetainėms profesionalios SEO kūrimo, redagavimo ir vertimo paslaugos yra išlikimo strategija, vienintelis būdas pasiekti maksimalų poveikį prisotintame verslo pasaulyje.

Paslaugos skubos tvarka

Dirbame įvairiose verslo / pramonės srityse, teikiame paslaugas tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims, kuriems reikalingas efektyvus rezultatas per trumpą laiką.

Daugialypės paslaugos

Imamės daugialypių projektų, reikalaujančių kalbų specialistų, pavyzdžiui, vertėjų raštu, vertėjų žodžiu, turinio kūrėjų, mokytojų, e. mokymosi ekspertų, ir rinkodaros, SEO ryšių su žmonėmis specialistų, žinių.

Virtualus asistentas

Asmeniniai ar įmonės dokumentai, pažymos, spausdintinė medžiaga ir iliustracijos, skambučiai telefonu – mes atsakingai išversime, sukursime Jūsų turinį.

Vertimų tvirtinimas

Vertimo tvirtinimas – tai liudijimas, įrodantis, kad teksto (dažniausiai valstybės institucijų išduoto dokumento) vertimas buvo atliktas oficialiai ir vertėjas yra susipažinęs su teisine atsakomybe už melagingą ar žinomai neteisingai atliktą teksto vertimą. Vertimą tvirtina konkretų vertimą atlikęs vertėjas savo elektroniniu kvalifikuotu parašu.

Dokumentų legalizavimas ir apostilizavimas

Kai vienoje valstybėje išduoti ar patvirtinti dokumentai planuojami naudoti kitoje valstybėje, gali tekti dokumentus legalizuoti arba patvirtinti pažyma Apostille. Toks reikalavimas taikomas siekiant įsitikinti dokumentų autentiškumu. Dokumentus pateikus mums, mes viskuo pasirūpiname už Jus nuo vertimo iki apostilizavimo ar legalizavimo.

Konsultacijos
Kliento terminų bazės sudarymas
CV ir motyvaciniai laiškai

Parašyti gerą gyvenimo aprašymą (CV) – nelengva užduotis, tačiau pateikti jį užsienio kalba – dar sudėtingiau. Sudaryti teigiamą pirmąjį įspūdį potencialiam darbdaviui yra nepaprastai svarbu, todėl jei jame bus klaidų ar nepatogių frazių, Jūsų šansai gerokai sumažės. Štai kodėl norint pradėti karjerą kitoje šalyje būtina samdyti profesiono paslaugas.

Profesionalus profilis Linkedin socialiniame tinkle
Greiti vertimai - Vertimai Vilniuje visą parą Skubūs vertimai - Kvalifikuoti vertėjai - Sertifikuoti vertimai - Licensijuoti vertėjai - Sertifikuoti vertėjai - Geriausi vertimai - Tikslūs vertimai
INDIVIDUALIZUOTI SPRENDIMAI

Kuo galime būti naudingi Jūsų verslui?

Individualus požiūris į kiekvieną atvejį

Visada išklausome, įsiginaliname į kiekvieno kliento lūkesčius, konkrečią situaciją, kuri kiekvienu atveju yra skirtinga ir unikali. Siekiame sukurti sprendimus, suteiksiančius daugiausia naudos.

Greiti vertimai
Top
Pateikite
užklausą.